FAMAR - Nowoczesne Technologie Naprawa konstrukcji budowlanych i posadzek przemysłowych. Sprzedaż i wynajem maszyn, narzędzi i materiałów do napraw. Wykonywanie ekspertyz budowlanych, projektowanie i optymalizacja.

FAMAR - Nowoczesne Technologie 

 

Naszą specjalnością są naprawy konstrukcji budowlanych, w tym: wzmocnienie fundamentów, naprawa spękanych ścian/murów. Oferujemy także usługi w zakresie naprawy, renowacji posadzek przemysłowych.

 

Zajmujemy się również dystrybucją materiałów stosowanych przy wyżej wymienionych usługach, które z powodzeniem mogą używać klienci z sektora B2B oraz osoby prywatne. W naszej ofercie produktowej znajduje się bowiem asortyment do samodzielnej naprawy pęknięć ścian i murów, a także materiały, narzędzia i maszyny do szlifowania, polerowania, czy odświeżenia posadzek przemysłowych.

 

Wszystkie nasze działania są podyktowane troską o zapewnienie Klientowi powodów do satysfakcji i zadowolenia. Gwarantujemy najwyższą jakość towarów i wykonywanych zleceń. Służymy profesjonalnym doradztwem, z chęcią odpowiemy też na wszystkie pytania Kontrahentów.

 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.