Polerowanie tarasu zewnętrznego

W designerskich obiektach coraz częściej pojawiają się akcenty industrialne-również beton, który w domach mieszkalnych pełni rolę zupełnie inną niż dotychczas.

Posadzka betonowa, a nawet betonowe ściany, stanowią modny dodatek w nowoczesnym wnętrzu. Całość prezentuje się doskonale w połączeniu z przeszkleniami, industrialną stylistyką czy surowym drewnem. Również w tym przypadku posadzka betonowa sprawdziła się doskonale. Zgodnie z życzeniami klienta wykonaliśmy posadzkę na tarasie, jak i w pomieszczeniu domowym o łącznej powierzchni 150m2. Na zdjęciach przedstawiamy gotową posadzkę oraz dokumentację poszczególnych etapów całego procesu.

Szlifowanie betonu polega na wygładzeniu jego powierzchni i usunięciu zanieczyszczeń, w postaci farb, klejów czy powłok epoksydowych. Oszlifowany beton jest bardziej odporny na ścieranie, przygotowany do polerowania i impregnacji. Kolejno następuje polerowanie betonu i w efekcie powstaje jakościowa posadzka przemysłowa. Aby poprawić jej wytrzymałość i walory estetyczne stosujemy impregnaty. Ostateczny efekt to posadzka przemysłowa o wysokim poziomie odporności na czynniki zewnętrzne, błyszcząca, a zarazem antypoślizgowa. Dzięki zastosowaniu impregnatu posadzka betonowa jest również dużo bardziej funkcjonalna. Jej oczyszczanie jest bowiem maksymalnie ułatwione!

Jako doświadczeni wykonawcy, stosujemy maszyny i preparaty o potwierdzonej jakości. Również w tym wypadku skorzystaliśmy ze sprawdzonych maszyn firmy LINOLIT i impregnatów NOMEA. Dzięki temu realizacja przebiegła szybko i bezproblemowo. W ten sposób osiągnęliśmy efekt designerskiego betonu architektonicznego. Posadzka betonowa komponuje się doskonale ze stylistyką obiektu, z powodzeniem zastępuje tradycyjne płytki i spełnia wymogi inwestora.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.