Próba polerowania powierzchni w hali magazynowej

Próba polerowania powierzchni w hali magazynowej

Dziś mieliśmy przyjemność robić próbę polerowania hali przemysłowej o powierzchni przekraczającej 6.000 m2, gdzie klient musiał się zdecydować na jedną z proponowanych kilku technologii.

Chcieliśmy pokazać, jak bardzo można zmienić istniejącą posadzkę, na której naniesiona była żywica epoksydowa.

Biorąc pod uwagę, że natężenie ruchu będzie bardzo wysokie, zaproponowaną technologią był beton polerowany.
Cały proces miał polegać, na zdarciu obecnej powierzchni wykonanej z żywicy, która zaczęła niszczeć i wypolerowaniu betonu przemysłowego.

Beton polerowany cechuje się łatwością w użytkowaniu, odpornością na zabrudzenia, znakomitym wyglądem. Zastosowane zostało tutaj szlifowanie zgrubne segmentami metalowymi, które można zobaczyć na zrealizowanym przez nas filmie o polerowaniu posadzek w hali wielkopowierzchniowej.
Następnymi krokami było szlifowanie segmentami plastikowymi, impregnacja krzemianem NOMEA HARD ONE w celu wzmocnienia betonu oraz następne impregnowanie preparatem NOMEA SEAL PREMIUM, które zamyka strukturę betonu, doszczelnia oraz wyciąga połysk. Wszystkie oferowane przez nas produkty do posadzek testowaliśmy osobiście oraz używamy do zlecanych prac. 

Zdzieranie żywic malowanych z posadzek przemysłowych

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.