Naprawa posadzki klawiszującej- etap Ι

Wady posadzek przemysłowych:

KLAWISZOWANIE PŁYT (I) – jest to zjawisko objawiające się przemieszczaniem płyt posadzkowych w pionie spowodowanych przez pustkę pod posadzką powstałą z różnych przyczyn. Najczęściej zauważane jest przez o peratorów wózków widłowych, ponieważ w miarę rozwoju, sprawia im to największy problem w postaci spadających ładunków, uderzeń, konieczności zmniejszenia prędkości w danym miejscu. Jest to zjawisko, które znacząco zwiększa koszty eksploatacji wózków magazynowych (np. wymiana kół). Eksperci od logistyki wewnątrz zakładowe uświadamiają, jak wiele możemy zaoszczędzić dla użytkownika odpowiednio kontrolując sytuacje na magazynie czy produkcji. Wspomniane na początku klawiszowanie płyt może wielokrotnie przyspieszyć konieczność napraw układu jezdnego oraz układu sterowania.
W celu wyeliminowania tego zjawiska wykonuje się iniekcje ciśnieniowe w miejscach styku problematycznych płyt. Odpowiedni rozstaw pakerów i otworów kontrolnych pozwala ustabilizować płytę posadzki. W Famar Nowoczesne Technologie stosujemy materiały iniekcyjne specjalnie zaprojektowane do tego celu takie jak Bonoflow 100, których jednocześnie jesteśmy dystrybutorem.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.